All for Joomla All for Webmasters
Sport

NOVAK ČESTITAO BOŽIĆ SRBIJI: Đoković dobio Mareja u finalu Dohe i nastavio pohod na ATP tron

Najbolji srpski teniser Novak Đoković uspešno je započeo 2017. godinu, pošto je pobedom nad Britancem Endijem Marejem (6:3, 5:7, 6:4) odbranio titulu u Dohi.

Meč je bio odličan, a prvi set je rešen tako što je Đoković od rezultata 3:3 vezao tri gema, u kojima je potpuno dominirao, uspeo da oduzme servis rivalu i tako napravi prvi korak ka konačnom trijumfu.

Drugi set je protekao u rovovskoj borbi dva asa. Novak je propustio tri meč lopte, a Marej je uspeo da napravi preokret i da rezultatom 7:5 stigne do izjednačenja.

Đoković je odlučujući brejk u trećem setu napravio u sedmom gemu, a onda je zadržao prednost i zasluženo je stigao do pobede.